piątek, 19 października 2012

KacLublin :)


Zawsze, mając syndrom dnia poprzedniego, przyrzekamy sobie, że nigdy więcej nie weźmiemy do pyska związku o  wzorze chemicznym C2H5OH w jakiekolwiek dawce. Niestety. Pamięć ludzka jest bardzo ułomna i często już następnego weekendu patrzymy w lustro i kiwamy (no niekoniecznie, bo to boli) łbem użalając się nad własną głupotą. No fakt.
Wczoraj mieliśmy pępkowe - naszemu Koledze urodziły się śliczne bliźniaczki, a jak wiadomo od dawna jest to okazja dobra do zalania robaka. No i zalaliśmy... do oporu praktycznie. Ale ponieważ to czwartek należało się stawić na posterunku. Siedzę więc tu od 8 rano i staram się usilnie być produktywnym, chociaż wyglądam jak ekshumowany niedawno zombie, a moi koledzy nawet bardziej malowniczo.
Tak więc, pozwalam sobie dziś, czyniąc kolejne śluby abstynenckie, zanucić piosenkę Afroman'a "Because I got high" - nawet tekst pasuje jak ulał do dnia wczorajszego.


Obejrzyj film „Afroman - Because I Got High” w YouTubeNo i oczywiście najlepsze życzenia dla Łukasza, Agnieszki i bliźniaczek Gabrysi i Leny :)